06 Nisan 2013 #1729164

Ttnet Adil Kullanım Uygumasından Memnun Değilim!

Adil kullanım kotasından dolayı sorun yaşıyorum. internetten film izliyorum ve veri indiriyorum ve kullanıcıya uyguladıkları kota sınırım doluyor. Sonrası tamamen sıkıntı.


Yetkililerle hattımın sürekli kopmasından dolayı en az 15 defa konuştum ayarlarınızı yaptık diyorlar fakat değişen bir şey yok. 8 mbite torrent programları harici hiç erişemedim. Kapattırmak istedim HEDiYE dedikleri modemin ücretini bile istediler.


İnternet fiyatı dünya standartlarına göre zaten yüksek, üstüne bağlantı sorunları, üstüne kota sınırı eklediğin zaman bir kıymeti kalmıyor. Oturduğum yerde fiberoptik kablo yok uydu hattı yok ve mecburen ttnet kullanmak zorundayım. Parasını verdiğim hizmeti alamıyorum

Hakan 88 Okunma

Cevaplar

  • Hakan24 Mayıs 2013

    Neyin bilgilendirmesini yaptınız? Kopyala yapıştır yapıp bir sürü boş boş yazmışsınız. Benim derdim belli bnana üç cevap verilebilirdi.. Örneklersem 1- Kota sınırını 50 gb ile sınırlandırdık sonra hızınız düşer bizi bağlamaz sözleşme maddesini okusaydın.. 2- 15 sefer değil 55 sefer arasanda sorunun düzelmez bize yinede parasını ödemek zorundasın dünya standartıymış, senin bağlantın kopuyormuş, görevlilerimizle konuşmuşsun bizi bağlamaz biz paramızı söke söke alırız. 3- Hattını alırken sana hediye diye kandırarak size kakaladığımız modem sayesinde taahhüt süresi bitene kadar ya seve seve ya si.si. o parayı ödeyeceksiniz yada size hediye diye kakaladığımız modemin parasını ve indirimli diyerek ödettiğimiz faturanın eksik olan kısmını sizi ciyaklata ciyaklata alırız.. Şeklinde bir mesaj yollanabilirdi. Ne gerek var o kadar uzun uzadıya yazı yazmaya???

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön