09 Mayıs 2013 #1787339

Ttnet Adil Kullanım Kotası Sorunu!

Mart ayında Netlimitsiz Peketini kullanıyordum ve 50 GB AKK vardı. İnternetim 50 GB'den sonra AKK'ye düşünce Netlimitsiz Plus'a geçtim ve bu kota 100 GB'ye yükseldi fakat hızım yükselmedi. Sonradan aynı ay içerisinde paket değişse bile AKK'den çıkılamayacağı söylendi. Fakat sorun bundan sonra başladı.


Nisan ayında ve Mayıs ayında Netlimitsiz Plus yani 100 GB kotalı kullandığım halde iki aydır 50 GB geçince AKK'ye düşüyorum ve karşıma yazı geliyor. 20 Kere aradım konuştum bizden kaynaklı sorun yok denip durdu. Sizden değilse benim karşıma gelen İnternet hattınız düşürülmüştür yazısı nedir? Ttnet Çığrığından çıkardı bu işi artık. Bu gün de yine 50 GB'ı geçtim ve hızım 3 bite düşürüldü.

Egemen 85 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Egemen11 Mayıs 2013

    Sistemsel bir sorununuz var ben şuan AKK'de görünüyorum Müşteri Temsilcisi ile görüştüm. Bu kadar zor mu bir AKK kaldırma. 3 gün önce bıraktım arıza kaydını hiç bir şey düzelmedi. Hala AKK'de görünüyorum. Hakkım yeniyor, gerekli yerlere başvuracağım artık.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön