16 Eylül 2013 #2013827

TTNET Adil Kullanım Kotası Sıfırlanmıyor Düşük Hıza Devam Ediyor!

Adil Kullanım Kotası hakkını aştığımızda hızımız normalden daha yavaş oluyor yani hız 3 mbps değerine çekiliyor ve bir daha ki ay kota sıfırlanıyor ve eski hıza ulaşıyor. Buraya kadar bir sorun yok.


Geçen ay ben kotayı aştığım için hızım 3mbps'ye düştü fakat bu ay 2 hafta geçmesine rağmen hızım hala 3mbps. Ben 2 haftadır ödediğim paraya göre hizmet alamıyorum. 2 gün önce aradım TTNET müşteri hizmetlerini durumu anlatınca tekrar hızımı eski haline getirdiler fakat ertesi gün yine düştü hızım.


Bu sefer adil kullanım kotasını aşmışsınız dediler, iyide arkadaşım ben hiç yüksek hız kullanmadım ki? 2 haftadır düşük hızda yaptığım indirimleri kotaya sayıp hızımı yine düşürdüler. Bu kota yüksek hız için geçerli değil mi?

Can 606 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön