25 Şubat 2013

Ttnet Adil Kullanım Kotası Hala Sıfırlanmadı!

Ocak ayının başından beri Adil Kullanım Kotası adı altında internet hızım 3 MBit olarak sınırlandırıldı, Şubat 25'e kadar geldik ve benim internetim hala Adil Kullanım Kotası adı altında sınırlandırılıyor , faturalarımı ödüyorum ve 50 GB sınırını aşmadım, lütfen tekrar kontrol edin.


8 MBit hattım var ve daha önceden 8 MBit hızında kullanabiliyordum dosyalarımı rahatlıkla indirebiliyordum.

Ülkü 336 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön