23 Şubat 2015

TTNET Adil Kullanım Kotası Dolmadan Hız Düşüklüğü!

TTNET'i daha önce iki kez aramamıza rağmen bir kez hata kaydı oluşturdular ve sonrasında da internetimiz bir günlüğüne hızlandı fakat daha sonrasında yine eski hale döndü. Şimdi tekrar aradık ve yine hata kaydı oluşturdular. Resmen kullanamadığımız internetin faturasını ödeyeceğiz. Bu ay başından beri sürekli bu şekilde ve gerçekten artık canımızı sıkmaya başladı bu durum.

Şahin 189 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Şahin23 Şubat 2015

    TTNET yetkilisi benim abonelik bilgilerimi almadan ya da nereden ulaştığımı öğrenme gereksinimi duymadan nasıl oluyor da bu sorunla ilgilenebiliyor. Sadece cevap vermiş olmak ve şirket imajı için cevap vermeyiniz bence.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön