19 Nisan 2013

Ttnet Adil Kullanım Kotası!

Parayı ödeyip indirdiğim 2-3 oyunda kotayı dolduruyorum 50 gb AKK olayından bıktım usandım. Parasını verdiğim interneti ne yazık ki köküne kadar kullanamıyorum. Altyapı sorunlarınızdan dolayı başkaları zarar görmesin herkes paydadan eşit parça alsın diyorsunuz ama ben ne istediğim ping değerini ne hızımı verdiğim fahiş ücret üzerinden alamıyorum. Bırakın bari akk olmasın da ayda birkaç tane oyun ve filmi deneyip silip tekrar deneyip eğleneyim ama bu da yok. Ttnet benim parasını normal değerlerin ve ülkelerin kat kat üstü bir ücret ödeyerek aldığım interneti akk yüzünden verimli kullanamıyorum. Bana tahsis edilen akk duvarının kaldırılmasını rica ediyorum.

Serdar 70 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön