24 Nisan 2013 #1759717

Ttnet Adil Kota Kullanımı!

Adil kota diye çıkartılan uygulama tamamen bir fiyasko.Açıklaması "Adil kullanım uygulaması, şebeke kaynaklarının tüm kullanıcıların aynı kalitede hizmet alabilmesine imkan sağlamak için devreye alınan bir uygulamadır." madem herkeze aynı hizmeti vermek için yapılan bir uygulama neden daha fazla verene daha fazla adil kota hizmeti veriliyor?


Ya adını değiştirin parayı veren düdüğü çalar uygulaması yapın yada kaldırın bu uygulama ve açıklamaları. Diğer firmaların 50 tl ye verdiği hizmetin daha kötüsünü 96(tel+internete) satıyorsunuz bide adillik için hızımızı kesiyorsunuz. Bu ve benzeri sebeplerden kaybetmekte olduğunuz müşteri memnuniyeti yakın zaman da çok zarar ettirecek.

Muhammed 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön