13 Şubat 2014

TTNET Açma Kapama Ücreti!

Faturalarımdan 1 tanesini ödemeyi atladığım için İnternet'im kesildi ve kesme bağlama parası olarak 19 TL bir sonraki faturaya yansıtılacaktır yazısıyla karşılaştım. Tarafıma her hangi bir haber verilmeden yapılan bu işlemle alakalı ödemeyi yapmak istemiyorum. Bir de İnternet'i kesip bağlamak ne kadar zor bir iş ki 19 TL ücret alınacak. Adil bir durum değil. Bu durum düzeltilmediği takdirde TTNET kullanımıma son vereceğim.

Nazan 121 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön