11 Şubat 2014 #2287611

TTNET Açma Kapama Ücreti!

Geçen ay İnternet faturamı ödemedim İnternet'im kesildi. Ödenmemiş fatura borcundan dolayı hattınızın kapatılarak erişimin kısıtlanması halinde, bir sonraki dönem faturanıza 19
TL (vergiler dahil) hizmet kapama bedeli yansıtılacaktır.


Ben internet paramı yatırdım siz neyin açma kapama parsı alıyosunuz ya ben borcumu yatırınca sen interneti açmak zorundasınız, çünkü ben faturamı ödemişim. İnternet açma kapama parası tarafıma iade edilmezse interneti mi kapattıracağım. 2 İnternet bağlantı ücretimde geriye verilmesini istiyorum bunların 2' si de verilmezse İnternet'i mi kapattıracağım.

Halil 255 Okunma

Cevaplar

  • Halil14 Şubat 2014

    kerız parası alıyolar acma kapama dıye

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön