12 Şubat 2015

TTNET Açma Kapama Bedeli 19 TL Haksız Faturalandırma Yapıyor

TTNET benden 19 TL açma kapama ücreti talep ediliyor nedeni gününde ödenmeyen fatura faturayı gününde ödemedin diye bu açma kapama yasal değil. 10 gün öncesine kadar haberlerde yayınladı bu bütün faturalar için açma kapama tutarı alınmayacak bundan sonra diye. Fiilen kesinti yapılmayan durumlarda TTNET'in bu tür açma kapama bedeli tarzında kesinti yapmış olması hukuka aykırı olmakta. Tüketici hakem heyeti kararları da dikkate alındığında bu paranın tarafımıza iadesi istiyorum.

Seda 77 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön