14 Nisan 2014

TTNET Açılmayan İnternet'e Borç Çıkardı

TTNET Şubesine İnternet aboneliğine başvurdum, İnternet erişimimiz sağlanamayınca iptalini istedim. İptal edildi denildi. Fakat 6 ay kadar sonra eve hiç kullanmadığım İnternet'in borç makbuzu geldi. Bunun üzerine çözüm masasına gittim bir sonuç vermedi. Abone olduğum bayii gelip borca ilişkin evrakları imzalamamı söyledi.


Ben kullanmadığım iptaline başvurduğum bir işlem için imza atmam dedim. Bana ait olmayan taklit imza ile evraklara imza atılmış. Ben hiç aktive edilmeyen ve kullanmadığım bir İnternet'in borcunu ödemeyi kabul etmiyorum. Bu konuda TTNET'i şikayet ediyorum.

Sediye 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön