22 Mart 2014

TTNET Açılmayan İnternet

15 Mart 2014 TTNET'e geçiş yapmış bulunmaktayız. 1 hafta oldu halen internet aktif halde değil. En az 20 görüşme sonucun da aldığımız cevap dosyanın sistemde beklemede olduğunu söylediler. Ne aktif hale getiriyorlar ne de iptal ediyorlar beklemede gözüktüğü için başka firmaya da başvuramıyoruz. Yasal bekleme süresi 3 iş günü olduğu halde bize 15 gün beklememizi söylüyorlar. İşlerimi internet üzerinden takip ettiğimden maddi olarak da zarardayım. Yasal işlemlere başvurmadan mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Samet 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön