11 Eylül 2013 #2006373

TTNET Açıldı Dediği Hizmet Ortada Yok!

5 Eylül'de Türk Telekom'a internet telefon ve Tivibu için müracaat ettim. Ertesi gün telefonunuz internetiniz ve Tivibu açıldı diye mesaj geldi ama nedense evde ne internet ne telefon ne de Tivibu var. Bugün yedinci gün olduğu halde henüz bağlantı gelmedi. Bir başka şirket bu işi 1 gün içinde yaptığı halde TTNET bizi neden bu kadar bekletiyor. İnternetimin açılmasını istiyorum. TTNET daha fazla bekletip güvenimizi iyice sarsmasın.

İsmail 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön