03 Nisan 2013 #1722941

Ttnet Acil Sorunumu Çözün!

Bugün modeme Tivibu bağlandı. Yalnız telefonda sorunlar yaşıyoruz. Böyle bir sistemsizlik olamaz. Şimdi de telefon çaldığı zaman internet ve Tivibu kesiliyor! Acil bu soru düzeltin. Tarafıma çağrı yolu ile geri dönüş yapmanızı istiyorum.

Cihan 58 Okunma

Cevaplar

  • Cihan08 Nisan 2013

    Türk Telekom abonesiydim ve Kazanmakmak abonesiydim. TTNET'in 3'ü 1 arada kampanyasına geçtim. Telefon aboneliğim TTNET'e geçmiş fakat herhangi bir şekilde bilgi verilmedi. Hattıma 100 dakika her yöne tanımlamıştım. Acilen tarafıma bilgi verilmesini, tarafınızdan yapılan yanlışlığın düzeltilmesini istiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön