11 Mart 2015

TTNET Abonelik Taşıma Esnasında Yanlış Bilgi Verildi

Geçtiğimiz aylarda TTNET'ten internet aboneliğimi kendi firmalarına taşımam için telefon aldım. Arayan ilgiliye halihazırdaki servis sağlayıcıma taahhüdüm olduğunu ilettiğimde, taahhüt süresinin bitmesine 1 ay kala yapılan geçişlerde herhangi bir ekstra ücret yansıtılmadığını söylediler.


Sonuç olarak taahhüdümün bitmesine yaklaşık 27-28 gün kala aboneliğim TTNET'e taşındı. Ne var ki, sonraki süreç TTNET adına arayanların dediği gibi olmadı. Eski servis sağlayıcım taahhüdüm bitmeden aboneliğimi taşıdığım için bana "Abonelik Sonlandırma Bedeli" adı altında fatura gönderdi. Yanlış bilgilendirme yapmalarına rağmen TTNET Müşteri hizmetlerini aradığımda bu bedeli karşılamayacaklarını ilettiler.

Çağlar 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Çağlar13 Mart 2015

    Tarafıma hala bir dönüş yapılmış değil. TTNET adına arayıp abonelik taşıma işlemlerini yapan kişilerin ses kayıtlarını dinlerseniz çok fazla araştırma yapmaya gerek kalmadan hatanın kimde olduğunu görürsünüz. Bana yansıtılan bu bedel karşılanmaz ise 24 aylık taahhüdümün 3 ayı bitmeden TTNET aboneliğimi sonlandıracağım. Bilginize.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön