17 Nisan 2014

TTNET Abonelik Süreci!

02.04.2014 de hiper İnternet aboneliği için başvuruda bulunduk. Başvurudan 5 gün sonrada teknik servisten bir yetkili bağlantıyı yapmak için geldi. Hiçbir işlemde bulunmadan binada bağlantı sorunu var ben durumu yetkililere bildireceğim diyerek gitti.

Ancak aynı binada bizden 3 gün önce abonelik başvurusunda bulunan komşumun İnternet'i bağlandı. Durumu öğrendikten sonra telefonla 3 defa TTNET çağrı merkezine durumu ilettim. Çağrı merkezi tarafından 200239983 no'lu şikayetimi oluşturdular. Her aramamda teknik servis konuyu inceliyor demelerine rağmen 17.04.2014 tarihinde aboneliğimizin iptal edildiğine dair telefon geldi. Acil İnternet'e ihtiyaç duymama rağmen İnternet'e abone olamıyoruz.

Ufukcan 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön