18 Eylül 2013 #2016635

TTNET Abonelik Süreci!

D-Smart Netaboneliğim ile ilgili taahhüdümün bittiğini tespit eden çok sayın TTNET müşteri temsilcileri cep telefonumu arayarak beni TTNET abonesi yapma istediklerini bildirdiler, bende sunulan teklifi kabul ederek kargo ile gönderilen formu imzalayıp geri gönderdim 2-3 işgünü içerisinde devir işlemlerinin tamamlanacağını bildiren müşteri temsilcilerini defalarca aramama rağmen adıma açılmış böyle bir işlem kaydını bulamadılar.


Bu konuda şikayet bildiriminde bulundum sağ olsunlar hala şikayet konusu ile ilgili ne işlem yaptıklarını bana bildiremediler, sözleşmenin tarafıma iadesini istedim ama nerede. Sağ ol TNET böyle müşteri memnuniyetini sizde gördüm.

Gürsan 249 Okunma

Cevaplar

  • Gürsan22 Eylül 2013

    18 eylül de 4440375 ten arandım arayan arkadaşa derdimi en ince detayı ile anlattım sistemi kontrol ettiğinde beni kendilerinin çağrı merkezi numarası ile hiç aramadıklarını, muhtemelen TTnet bayisi aramıştır şekklinde nilgi verdi.20 eylülde arayan bayan ise hala benden kimlik fotokopisi istiyor ne için dedim abonelik işlemleri için peki bu ttnet müşteri temsilcileri ne iş yapar birbirlerinin yaptıkları işleri sistemden göremez mi?daha abone olmadan bu kadar uğraştırırlarsa abone olsak kimbilir neler yaşayacağız?bu arada cuma günü arayan temsilci tekrar ilk arayan temsilcinin arayacağını söyledi ama hala arayan yok bilgine TTNEETTTTTT

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön