23 Şubat 2013

Ttnet Abonelik Sözleşmesi Cayma Bedeli!

12.11.12 de İnternet+telefon+Tivibu 3'lü abonelik sözleşmesini imzaladım. İnternetimin kesilmesi ve çözülemeyen arızadan dolayı 16.11.12 de (sözleşmenin 4.günü) iptal ettim. Yaklaşık 1 ay geçtikten sonra cezai bedel 170 TL borç geldi. Çağrı merkezinden şikayet bildirimi bıraktım. 22.2.13 de aranarak sonucun ödemem yönünde olduğunu,sözleşmede ilk 7 gün içinde cayma hakkı diye bir madde olmadığı tarafıma söylendi.


Ben hiçbir hizmet almadığım, evime kurulumu gerçekleşmeyen, internetimin kesilerek mağdur edildiğim,işlemleri bile doğru düzgün başlamadan 4. gününde iptal ettiğim bir aboneliğin cezai bedelini ödemeyi istemediğim gibi, bunun yasal olmadığını biliyorum. Haksız yere talep edilen bu paranın talep edilmesini anlamıyorum ve ödemeyi düşünmüyorum. Haksız yere istenen bu bedelin en kısa zamanda geri çekilmesini talep ediyorum.

Aysun 4.064 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön