06 Temmuz 2015

TTNET Abonelik Sonlandırma İşlemi!

Eylül 2014 tarihinde internet hattımın iptali için başvuru yaptım iptal başvurusu yaptığım tarihte taahhüdüm de yoktu. Müşteri hizmetleri temsilcisi bana modemi teslim edip iptalin sağlanacağını belirtti ve ben de modemi teslim ederken iptal formu da doldurarak modemi teslim ettim. Ben iptal istememe rağmen hat dondurma yoluna gidilmiş ve 6/07 /2015 tarihinde hattı tekrar açıldı.


TTNET müşteri kaybetmemek adına benim isteğimin dışında hat dondurma yoluna gitmiştir. Kullanmadığım internet hattının faturasını ödemek zorunda kalıyorum. Bu durumdan şikayetçiyim ve hala iptal etmemek için TTNET diretiyor.

Adem 76 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön