23 Eylül 2014

TTNET Abonelik Karışıklığı!

İ.. K.. üzerine aboneliği bulunan TTNET bağlantısı 17.04.2014 tarihinde iptal edilmiştir. 25.04.2014 tarihinde tarafımıza arama yapılmaksızın tekrar E. Ö. adlı müşteri temsilcisi tarafından bilgimiz olmadığı halde tekrar hazır nete girişimiz sağlanmıştır. Şahsım Ü. K. adına üniversiteli kampanyasından yararlanmak için yeniden farklı bir TTNET aboneliği için başvuru yaptım. Babamın yapmış olduğu abonelik (İ. K.) yukarda belirtmiş olduğum sıkıntılardan kaynaklı iptal edilmemiş ve kendi aboneliğimde kabul edilmemiştir. Benim bundan haberim olmayarak kullandığım internetin üniversiteli kampanyası değil hazırnet olduğunu yeni çıkan 72 tl'lik fatura ile öğrenmiş oldum.

Ünal 117 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön