20 Ocak 2014 #2246209

TTNET Abonelik İşlemim Yapılamadı!

Son birkaç gündür telefonla aranarak ya da mesaj yoluyla İnternet bağlantısı yapılacağına dair gün vermelerine rağmen bağlantıya yapılmaya gelinmedi. Yine aranılan bir zamanda adres bulunamadığı için bağlantı yapılamadan geri dönüldüğü söylendi.


Meşgul bir zamanda arandığım zaman ise aynı dakika içerisinde geri dönmeme ve devamında defalarca aramama rağmen telefonları meşgul olduğu için geri dönülmedi. Acilen bir çözüm bulunmasını istiyorum.

Onur 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön