08 Kasım 2014

TTNET Abonelik İptalinden Sonra İade Edilmiş Tivibu Cihazı İçin180 TL Fatura Geldi

Abonelik iptalinden sonra iade edilmiş Tivibu cihazı için 180 TL fatura geldi. Tvbu cihazının telekom bayine teslim ettiğime yani iade ettiğime dair belgeyi 03123060716 nolu faks numarasına faksladığım halde ki onlar istediler fakslamamı, daha sonra fatura borcuma dair kağıt gönderdiler 180 TL'yi ödemezseniz icra yoluna gidilecek diye.


Tvbu denemesi 2 ay bedava kampanyasından bu cihazı takmışlardı ben 1 ay denedim beğenmedim iade ettim bunun üzerine faturalandı. Çok kez müşteri hizmetlerini aradım kayıt oluşturdular faturam düzeltilmedi. Düzeltildiğinde ödeme yapacağımı cihazı iade ettiğimi bildirdim ama değişen bir şey yok. Ben iade edilmiş bir cihazın parasını ödemek istemiyorum.

Osman 1.990 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön