30 Nisan 2014

TTNET Abonelik İptalinde Sıkıntı Çıkardı

TTNET abonelik iptali sırasında yaşatılan fiyasko;


- İptal başvuru prosedüre uygun tamamlandı. Cihazlar eksiksiz olarak Telekom merkezine teslim edildi, imzalı kağıdı alındı.
- 15 dk. içinde SMS ile cihazların eksik teslim edildiği bilgisi geldi.
- Tekrar merkeze gidip bildirdiğimde, dikkate almayın dendi.
- Bir hafta sonra çağrı merkezinden yetkili aradı ve tekrar eksik cihaz kaydı olduğu denildi. Düzeltilmesi için hata raporu yaratılmalı dendi ve hattımı donmuş durumda tekrar açmak zorunda bırakıldım (aksi taktirde hata raporu yaratılamıyormuş - telekominikasyon firmasında böyle bir sistemsel eksiklik kabul edilemez)
- Devamında nelerle karşılaşacağımı henüz bilmiyorum.

Baran 169 Okunma

Cevaplar

 • Baran09 Haziran 2014

  Hattımın kapatılmasının üzerinden 2 ay geçti. Şu an tekrar SMS le hattımda ~500 TL ödenmesi gereken fatura olduğu bilgisi geliyor. BU NASIL BİR FİYASKO NASIL BİR SAÇMALIKTIR?

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Baran07 Mayıs 2014

  Genel müdürlükten, abonelik iptal sürecinin takibine dair iletişim kuruldu. Ancak sürekli SMS ve mail üzerinden hattımın tekrar açıldığı, cihazların eksik olduğu şekilde tutarsız bildirimler gelmeye devam ediyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön