17 Haziran 2014

TTNET Abonelik İptalim Yapılmıyor

TTNET abonesiydim. Aboneliğim bittiği ve memnun olmadığım için iptal ettirmek istedim. Yaklaşık 10 gün süren yanlış yönlendirmelerden dolayı iptalim çok geç yapıldı. İptal işlemim yapıldıktan sonra 29.05.2014 tarihinde TTNET müşteri merkezinden arandım ve iptal gerekçemin ne olduğu soruldu.


Memnuniyetsizliğimi belirttikten sonra aboneliğinizi dondurup şikayetlerinizi inceleyelim bir kaç gün içerisinde size döneceğiz denildi fakat kimse aramadı. Bugün son fatura borcumu kapattım ve iptali için müşteri merkezini aradım fakat iptal etmediler. Tekrar bazı işlemleri yapacağımı söylediler. TTNET beni inceleme bahanesiyle yanıltıp iptalimi geri çekti. İptalimi gerçekleştiremiyorum.

Hasan 130 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön