29 Ağustos 2013 #1981440

TTNET Abonelik İptali Yapılmıyor!

Boyabat'ta şirketim adına aldığım telefon ve internet hattımı nisan sonunda Ordu'da kapattırdım. Kapattırırken yetki belgem ve imzam ile başvurdum. İlk açtırmada ve son kapattırmada cep telefonu olarak 53276477** veya 5307671***telefonumu kaydettirdim.


Kapatma başvurumdan 1 gün sonra şirket adına başka bir hattın kayıtlı ismi C****D**** aranmış ve Sinop'taki hattın kapatılıp kapatılmaması sorulmuş. C*** Bey'in bu hatta yetkisi veya kaydı yoktur. C*** Bey'de Ankara'daki hat sanarak kapatılmasın demiş.


2 ay kullanılmadığı halde fatura ödedik. 2 ay sonunda hat iptal edilmiş. Ordu'da yaptığımız başvuruda 2 aylık ödemenin iadesini talep ettik. Sonuç olumsuz çıktı. Ödeme talebimiz devam ediyor.

Levent 51 Okunma

Cevaplar

  • Levent01 Eylül 2013

    TTNET çözüm üretmedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön