22 Şubat 2013 #1648039

Ttnet Abonelik İptali Yapamıyorum!

Ttnet üyeliğimi 29. 01. 2013 tarihi itibari ile bartın ttnet merkezine dilekçe vererek kapatma talimatı verdim. Telefonuma gelen mesajda aboneliğimin iptali yerine tarife değişikliği yapıldığı yazıyordu. Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmelerde tekrar dilekçe ile müracaatımın gerektiği söylendi.


21. 02. 2013 tarihinde tekrar ttnet Bartın merkezine yaptığım müracaatta ise ikinci kez dilekçe ile müracaat edilemeyeceği söyleniyor. İlk müracaatımda tekrar fatura çıkmayacağı söylenmesine karşılık kullanmadan haksız yere 1 fatura daha çıktı. Kurum tarafından mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Sait 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından görüşme sağlanarak bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön