20 Mart 2015

TTNET Abonelik İptali!

Yaklaşık 2 aydır aboneliğimi alt yapı eksikliği nedeniyle iptal ettirmeye çalışıyorum. İlk başta 444 0 375 numaralı telefonu arayıp ne yapmam gerektiğini sordum müşteri servisindeki yetkili personel ikametgah belgesi ile birlikte bağlı bulunduğum Sincan Telekom müdürlüğüne başvurmam gerektiği söylendi. İkametgah belgesi alıp Ankara Sincan Telekom müdürlüğüne gidip bizzat götürdüm fakat bu işlem ikametgah belgesi ile olmaz taşındığımı gösterir belge getirmelisiniz dediler. Aynı gün tekrar taşındığımı gösterir belge alıp dilekçe ekinde telefon aboneliğim ve TTNET aboneliğim için iptal başvurusunda bulundum. Mart ayının 20' si oldu tarafıma kesilmiş faturalar ne silindi ne de iptal oldu.

Serdar 264 Okunma

Cevaplar

  • Serdar06 Haziran 2015

    TTNET müşteri hizmetlerinden bir yetkili 21.mart. 2015 tarihinde arayarak aboneligimin iptal olduğunu tarafıma bundan sonra fatura kesilmeyeceğini hatta 10 TL alacağımin olduğunu söyledi fakat bugün 06.06.2015 tarihinde evime tebligat yapilmiş olup tarafıma 133.29 TL'lik fatura kesilmiş bu nasıl bir şirket bu nasıl bir kurum şikayetçiyim bir abonelik iptali bu kadar zor mu insanlarla resmen dalga geçiyorlar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön