29 Aralık 2014

TTNET Abonelik İptali.

Kasım ayı sonunda ilgisizlik ve bağlantı sorunları sebebiyle aboneliğimi taahhüt süresi bitmeden iptal etmek için ilk olarak Türk Telekom müdürlüğü Keyap şubesine başvuru yaptım. Ama 1 hafta içerisinde hatta sadece dondurma işlemi yapıldığını öğrendim. Ertesi gün Ümraniye Telekom müdürlüğünden tekrardan iptal işlemini yaptırdım. Ne hikmetse bugün itibariyle aboneliğin hala iptal edilmediğini öğrendim. Her iki iptal başvurusunda da iptal dilekçesiyle beraber ıslak imza da atıldı. Aboneliğimin iptal edilmesini istiyorum.

Ferdi 984 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön