26 Nisan 2013 #1764326

Ttnet Abonelik İptali!

26/12/2012 tarihinde 1853***26 nolu üyeliğimizin iptal olması için Rize Fındıklıda bayiye dilekçe verdik. Başka bir ADSL ye abone olduk(aynı hattan) aynı tarihte diğer ADSL şirketten hattı kullanmaya başladık. Ancak ocak ayında Ttnet ten yine fatura geldi 53, 40 TL . Bunun 25 TL si 12. aya aitti ancak geri kalan taahhüde uymama cezası dediler.


Israrla biz bir taahhütname vermediğimizi , verdiğimiz taahhütname örneğini istememize rağmen bunu bize vermediler. Sadece bir firma ismi verdiler. Bu firma İstanbul da olup aradığımızda uzun zamandır Ttnet le çalışmadıklarını ve onlarda böyle bir işlem olmadığını belirttiler. Şubat ayında yine bir fatura ve en son avukatlarında ihtarname geldi.

Ayşe 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön