19 Nisan 2013 #1752583

Ttnet Abonelik İptali!

Şubat ayında aboneliğimin iptali için başvuru yaptım. Özellikle de Şubat ayı ödemesinin nasıl olacağını sordum, "kullandığınız kadarını ödersiniz" diye de cevap aldım. Ttnet bayisi "ben ön başvurunuzu yaptım size geri dönecekler." dedi, dönmediler. Ben aboneliğimin iptal olduğunu düşünürken Şubat ayı faturası geldi, müşteri temsilcisiyle bir görüşme yaptım "hata olmuş galiba, tekrar kaydınızı alıyorum." dedi. Bunun üstüne bana Mart ve Nisan faturaları da geldi. Bunları ödemeyeceğim.

Ercan 56 Okunma

Cevaplar

 • Ercan09 Mayıs 2013

  bana geri dönmelerini beklemekten sıkıldığım için ben ulaştım TTNet'e. Bana hattımı iptal edebilmem için dilekçe yazmam, yazmış olmam gerektiğini söylediler. Ne müşteri temsilcileri ne de TTNet şubeleri bana böyle bir bilgi vermedi ki zaten görüşme kayıtlarımız da mevcuttur diye düşünüyorum. Bir sonraki durağım Tüketici Mahkemesi, işlemleri de başlatıyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ercan20 Nisan 2013

  bir de bütün şikayetlere cevap verilmiş görünüyor. Otomatik mesajlar cevap mı oluyor ? Bekliyorum bakalım kaç gün sonra bana ulaşacaklar ?

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön