01 Ekim 2013

TTNET Abonelik İptali!

TTNET mobil 3g kullanmaktayım iptal ettirmek istiyorum fakat ne Avea müşteri hizmetleri ne TTNET müşteri hizmetleri nede Akdeniz cad. Aksaray Fatih İstanbul daki Türk Telekom müşteri hizmetleri binası kimse iptal etmeyi bilmiyor. Yanıltıldık sadece hepsi bu ve bugün savcılığa suç duyurunda bulunacağım


TTNET müşteri hizmetlerinden 3075 sicil numaralı bayan ile görüşme yaptım ve oda bilmiyor . Avea müşteri hizmetlerinde E** bey ile görüşme sağladım oda bilmiyor. TTNET ve Avea' yı kınıyorum, bu ne biçim müşteri anlayışı, ne biçim eğitimsizlik? Asla kimseye TTNET'i önermiyeceğim ve şirketime ait bütün TTNET ve Türk Telekom hatlarımı iptal ettireceğim.

Emrah 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön