21 Eylül 2013 #2024084

TTNET Abonelik İptali!

2012 Eylül ayında hattımı Antalya'dan Erzurum'a taşımak için başvuru yaptım, ancak taşıma işlemini gerçekleştiremediler. Bende iptal dilekçesi yazdım. Bağlantı yapamadıkları süre içinde gelen fatura tutarından düşülmesini istedim ve isteğim doğrultusunda düşüş yapıldı.


Daha sonraki aylarda cep telefonuma 2,00 TL'lik borcunuz var diye mesaj geldi.Bende TTNET şubesine borcum var mı diye sorduğumda borcu yoktur cevabı aldım. Daha sonra Erzurum Türk Telekom Müdürlüğüne sorduğumda ise borcunuz yoktur dediler ve hatta fazla ücret ödemişim diye 15,00 lira gibi bir ücreti iade ettiler. Bende yeni hattımın faturaları zannederek ödediğim fatura tutarlarımın iadesini ve hattımın iptalini istiyorum.

Mustafa 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön