02 Ağustos 2013

TTNET Abonelik İptali!

ADSL internet ve telefon hatlarımı borçsuz olarak kapattım. 19-07-2013 tarihinde 4440375 hattından tarafıma yeni bir teklif sunuldu bende kabul ettim. Hattımın hizmete açılabilmesi ve aboneliğimin geçerli olması için tarafıma kargo ile sözleşme gönderileceği sözleşmeyi imzalayıp aynı kargo ile geri gönderdikten sonra internet hizmeti alabileceğim söylendi.

31-07-2013 tarihi olmasına rağmen 12 gündür kargoda gelmedi, internetimde açılmadı. Bende başka bir internet sağlayıcısından hizmet satın aldım. 4440375 no lu hizmet hattından TTNET' e ulaştım ve durumu kendilerine bildirdim. Aboneliğimin tanımlandığını beklemede olduğunu abonelik iptalinin gerçekleştirilemeyeceğini söylüyorlar.

Mutlu 52 Okunma

Cevaplar

  • Mutlu15 Ağustos 2013

    Tam bir aydır internetim askıda askıda kaldı benim hat ne açabiliyolar ne kapatabiliyolar son söylenen telefon hattımı yeniden açıp sonra kapatabileceklermiş.Dahada bulaşmam telekoma bir kurtulabilsem.Merkeze gidip dilekçede verdim kapatın diye yinede bi icraat yok .Bu askıda kalma nedir bi anlayablsem.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön