14 Şubat 2014 #2293716

TTNET Abonelik Dondurma!

10 gün önce TTNET Aboneliğimi iptal ettirip D-Smart Net firmasına geçiş yaptım. 10 gündür İnternet'e bağlanamadığım için arıza kaydı oluşturdum. Bunun üzerine bugün D-Smart'tan tarafıma yapılan dönüşte; "TTNET firması aboneliğinizi dondurduğu için internete giremiyorsunuz, dondurma işlemini iptal etmeleri için arıza kaydını tekrar oluşturduk.


Üyelik dondurmayı kaldırıp iptal işlemini yaptıklarında bu durum çözülecektir" dediler. TTNET benim üyeliğimi ne hakla dondurabiliyor anlamıyorum. Üstelik D-Smart başvuru formunu TTNET firmasına gönderdiğim halde bu şekilde bir işlem yapılmış. Mağdur edilmek istemiyorum ve bu durumun acilen çözüm kazanmasını istiyorum.

Mehmet 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön