13 Haziran 2013

Ttnet Abonelik Başvurusu!

Ttnet'e ilk kez başvurdum telefon üzerinden. Başvuru tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde kargonun elime ulaşacağı ve sözleşme imzalayabileceğim söylendi. Ancak 3. gün kargonun akıbeti için Ttnet müşteri hizmetlerini aradım ve kargonun çıkış yapmadığı söylendi. Konuyla alakalı size dönüş yapılacaktır dendi. Ben Ttnet başvuru merkezinden kendim başvuru yapmak istediğimi 3 gün daha beklemek istemediğimi söyledim. Bu sefer de yapacağınız başvuru 2. başvuru olur dendi.


Hem internetimi bağlamıyorlar hem de gidip kendim başvurayım dediğimde olmaz diyorlar. Ne biçim iş anlayamadım. Bir evrak 6 günde mi yola çıkar.


Bana verdikleri şikayet numarası: 138217043

Serdar 42 Okunma

Cevaplar

  • Serdar22 Temmuz 2013

    Kurum Türk telekomla çaloştığı için bir sürü bürokrasi çıkıyor karşımıza.Altı üstü int.bağlatacağız bir sürü prosedür süreç.Acilen çözmeleri gerekiyor bu sıkıntıları.İşim çözüldü evet ama harcadığım çaba 1 hafta !

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön