05 Nisan 2013 #1727583

Ttnet Abonelik Başvurusu!

01.04.2013 tarihinde Ttnet başvuruda bulundum. 05.04.2013 tarihinde başvurum otomatik iptal edilmiş. Neden iptal edildiği ile ilgili detaylı bir açıklama alamadım. Evde bulunmadığım söylendi. İletişim çağında yaşadığımız bir dönemde nasıl ulaşılamaz olduğumu anlıyamadım ve randevuyla çalışan bir firmanın neden randevu almadan kapıma gittiğini. Çözüm odaklı yaklaşıp ne yapacağımı sorduğumda tekrar başvuru yapmam gerektiği söylendi. Evime fahiş fiyatlarla alacağım bir internet hizmeti için kaç defa başvuru yapmam gerektiğini bilemiyorum. Müşteri memnuniyeti ve satış politikalarınızı sorgulamanız gerektiğini düşünüyorum.

Taşkın 167 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön