10 Eylül 2014

TTNET Abonelik Başvuru İptali ve Müşteri Hizmeti Yetersizliği!

Başvurumun üzerinden 15 gün geçiyor. Başvurum bana bildirim yapmadan iptal ediliyor. 15. gün hattımı sorgulamak istediğimde müşteri hizmetleri tarafından anlamsız açıklamalar yapılarak hiç bir çözüm üretilmeden iptal edildiği iletiliyor.


Hayatımda gördüğüm en kötü hizmet anlayışı. Hizmet vermemek için uğraştığınız kadar hizmet vermeye çalışıp soruna çözüm odaklı yaklaşmanız dileğiyle. Millet müşteriyi havada kapar, siz ayağınıza gelen müşterinin sözleşmesini neden bildirmeksizin iptal edersiniz. Pes!

Onur 141 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Onur12 Eylül 2014

    En ufak çözüm üretilemeden aynı kelimeleri sıralayan müşteri hizmeti yetkilisiyle konuşarak sadece zaman kaybettim.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön