30 Aralık 2014 #2930871

TTNET Abonelik Başlangıcı!

TTNET fiber internet için 22 Aralık tarihinde başvurumu tamamladım. Evrakların tesliminden en geç 2 gün sonrasında bağlantının gerçekleşeceği cevabını firmadan teyit aldım. Sonraki telefon görüşmemde bağlantının ne kadar süreceği hala bağlantının gerçekleşmediğini söyleyince telefon ile destekte bağlantının 7 ila 15 gün arası sürebileceği iletildi. Önceki telefon görüşmesinde bunun 2 gün olduğunu iletince çözüm yerine isterseniz şikayet talebi oluşturabilirsiniz şeklinde yanıt aldım. Sonrasında ben şikayet oluşturmak istemiyorum iki gün içerisinde bağlantımın gerçekleştirilmesini gerçekleştirilemiyorsa da iptalini istedim. Firma ücret yansıtılabileceğini söyledi.

Murat 86 Okunma

Cevaplar

  • Murat16 Ocak 2015

    Ana servis sağlayıcısının bu kadar monoton ve çökmüş bir yapıya sahip olması inanılır gibi değil. Acil bir eylem planı oluşturmaları gerekir. Tabii para kazanmak istiyorlarsa...

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön