10 Eylül 2014

TTNET Aboneliğini İptal Edemiyorum!

Bugün itibari ile Türk Telekom Bahçelievler bölge müdürlüğüne başvuruda bulundum. Bana söylenen önce Tivibu iptali gerçekleştirebiliyoruz, hemen internet iptalini gerçekleştiremiyoruz. 1-2 saat sonra akşam 19:00 da kapanan bayilerimiz var onlardan yaptırabilirsiniz şeklinde bir cevapla karşılaştım. Bu arada bunu söylediklerinde saat 15:50 idi. Ardından işimi garanti altına almak için saat 18:10 civarında Girne Bulvarı Cumhuriyet Telekom bayisine gidip iptal başvurusu yapmak istedim. Sistemlerini 18:00'de kapattıklarını bu işlemi yapamayacaklarını belirttiler. Ve ben hala iptal edebilmiş değilim.

Cem 127 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön