22 Nisan 2014

TTNET Aboneliğimizi Başvurmadan İptal Etmiş!

Turknet bizi arayarak kampanyalarından bahsetti. TTNET'ten arıyormuş gibi bu kampanyaya geçtik. Halbuki kampanya değil servis sağlayıcı değiştirmişiz haberimiz yok internetimiz kesildi. TTNET'liyiz ya aradık müşteri hizmetlerini siz artık bizde değilsiniz dediler taahhüdümüz var mı diye sorduk bunu artık göremiyoruz dediler. Sonra 340 tl fatura gönderdiler.


Abonelik iptali için TTNET'e başvuru yapmadan konuşma yapmadan aboneliğimiz nasıl iptal olur? Başka sağlayıcı ile anlaşınca otomatik oluyormuş. Sözleşmemizde böyle bir madde yok. Turknet'te telefonumuzun dışa aramalara açılacağını taahhüt etti 1 ay oldu açılmadı. Bu işi tüketici mahkemesine taşıyacağım.

Ali 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ali22 Nisan 2014

    ANLAŞILDI İŞİ TÜKETİCİ MAHKEMESİNE TAŞIMADIKÇA HALLOLMAYACAK ttnet tarafından arandım ısrarla başka bir servis sağlayıcının sözleşmesine imza atıldığında tt net aboneliği iptal olur maddesinin sözleşmede olmadığını söylememe rağmen yapacak bir şey olmadığını söylediler aboneliğimizin iptal olduğu gün tt net taahhütümüzün olup olmadığını sorduğumuzda bize sizin bilgilerinizi göremiyoruz burdan görünmez cevabını verip peşinden taahhüt bozulmuş gerekçesiyle 340 tl gibi bir fatura geldi biz sorunca biz artık göremeyiz deyip 340 tl yi nasıl görüyorsunuz ABONELİK TAŞIMAK İÇİN TTNET LE YAZILI SÖZLÜ YADA TELEFONDA HİÇ BİR ŞEKİLDE GÖRÜŞMEDİK

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön