30 Mart 2013 #1714853

Ttnet Aboneliğimi Kapattım Fatura Gelmedi!

Ttnetimi kapattım hala faturası gelmedi. Bu konuda yardım istiyorum. Superonline'a geçtim kapatma bedelini ödeyeceklerdi fakat ttnet faturamı yollamadığı için süre geçti ödemediler. Eğer Superonline kapatma bedelimi ödeyeceklerse ttnetle devam ederim. yoksa ttnet son faturamıda kapatma bedelimi de ödemeyi düşünmüyorum. Hiçbir şekilde alamazlar da. Ttnet müşteri temsilcilerinden de memnun değilim hiç yardımcı olmadılar.


Bu konuya hassasiyet gösterilmesini istiyorum.

Tuncay 72 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 30.03.2013 tarihinde görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön