20 Ocak 2014 #2245985

TTNET Aboneliğimi Israrla İptal Etmiyor

İnternetimin iptali için 7 aralık 2013 te cihazlarımı teslim ederek başvuruda bulundum.11 aralıkta TTNET'ten iptalini onaylamam için aradılar. Onayladım. Fakat aralığın sonunda hattımın iptal olmadığını öğrendim. Tekrar iletişime geçtiğimde 12 ocak gibi hattımın iptalini gerçekleştirdim. Fakat bugün fiber hattımın tekrar aktif edildiği mesajı atıldı. Her irtibata geçtiğimde karşıma farklı bir müşteri temsilcisi çıkıyor. 30 dakika derdimi anlatıyorum, sonra bir başkasına.


Günlerdir bütün mesaimi TTNET'e ayırıyorum. Şimdi de yazılı olarak evrakla başvuruda bulunmadığı iddia ediyorlar. Bu kadar kötü başka bir kurum görmedim.

Mehmet 65 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mehmet24 Ocak 2014

    Bugün 4. gün olmasına rağmen herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır.Çalışma prensipleri olmayan bir firmadan başka ne beklenir ki...

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön