TTNET Aboneliğimi İptal Etmiyor!

Murat Murat 4 yıl önce

TTNET aboneliğimi iptal ettirmek ve ceza bedelimi öğrenmek istiyorum. TTNET nakil süresince hat beklemede işlem yapılamıyor diyor ve ne nakil işlemini iptal ediyor ne üyeliğimi iptal ediyor ne ceza bedelimi söylüyor ne de nakil işlemini gerçekleştiriyor. Türk Telekom nakil yapacak diyor Türk Telekom'da telefonunuz yok interneti TTNET nakleder diyor. Online işlem merkezinden sözde beklemede olan hat için paket değişikliği ben yapabiliyorum ama nedense. Üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Murat 4 yıl önce

Hala tarafıma net bir bilgi iletilmedi. TTNET'in ceza anlşayısı ne çıkarsa bahtınıza!

Türk Telekom Logo Türk Telekom 4 yıl önce

Müşterimiz ile 21.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Türk Telekom Logo Türk Telekom 4 yıl önce

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler