30 Ocak 2015

TTNET Aboneliğimi İptal Etmeme Rağmen Fatura Yansıması

Daha önce dondurmuş olduğum aboneliğimi iptal etmek için müşteri hizmetlerini aradım. Bana aboneliği aktif hale getirmeden iptal edemeyeceklerini söylediler. Aynı gün içerisinde aktif hale getirdiğim (12.09.2014) ve ertesi gün (13.09.2014) tarihinde ıslak imzamı bırakarak iptalini onayladım.


Fakat sistemlerinde ıslak imzanın bulunmamasından kaynaklı aboneliğim tekrar aktif hale gelmiş. Fakat ıslak imza bıraktığıma dair kamera kayıtları ve belgeler mevcut. Hesabımın aktif hale geldiğini bana gelen fatura sayesinde öğreniyorum. hiçbir şekilde kullanmadığım halde bana 2 fatura yansıtılmış. Ve tamamen TTNET siteminden kaynaklı bir sorundan dolayı. Bana yansıyan faturanın iptalini talep ediyorum.

Bekir 1.102 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön