13 Şubat 2013 #1628509

Ttnet Aboneliğimi Askıya Almıyor!

İnternet bağlantımı taşınmış olduğum TOKİ Yapracık konutlarına nakil yapmak isterken, bu konutlarda Ttnet in henüz altyapı hizmetlerini tamamlamadığını ve tamamlama sürecinin 3 ay süreceğini öğrendim. Bunun üzerine tek çözümün aboneliğimi askıya almak olduğunu düşünerek müşteri hizmetlerini aradığımda Mayıs ayına kadar taahhütüm bulunduğunu bu yüzden aboneliğimin askıya alınamayacağı söylendi.


Ankara şehir sınırları içindeki bir toplu konutta Ttnetin hizmetini geciktirmesi nedeniyle ve üstelik nakil yapılamadığı için aboneliğimi askıya alma talebim reddedilmiştir. Sayın Ttnet yetkililerini kullanmadığım internet için benden ücret alıp kara geçtikleri için başarılarından dolayı kutluyorum!

Recep 265 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön