26 Mart 2013 #1707753

Ttnet Aboneliğimi Askıya Almadı Nakil de Yapmıyor!

Bir buçuk ay önce 162*** nolu şikayetime rağmen taşındığım TOKİ konutlarında hizmet veremediği için aboneliğimi askıya alma talebimi dikkate almayıp kullanmadığım internetten para tahsil etmeye devam eden Ttnet bu defa nakil talebimi taahhütüm bulunduğunu bunu iptal etmeden nakil yapmıyor.


6 ay önce teslim edilen Toki konutlarında yeni başlattıkları sözde internet hizmetine fibernet diye bir isim koymuşlar. Taahhüdü olan ADSL abonesi taahhüdünü bozup bu hizmeti alamıyormuş. Kullanmadığım internetten para tahsil eden Ttnet bununla da yetinmeyip taahhüdümü bozdurarak karına kar katmak istiyor. Ttnet şikayete çözüm üretmek yerine konu başlığına bakıp otomatik e-mail gönderiyor.

Recep 71 Okunma

Cevaplar

  • Recep04 Nisan 2013

    Konuya ilişkin TTnet'in verdiği 27/03/2013 tarihli cevap şudur: "189**** Hizmet numaralı hattınıza ait araştırmalar devam etmektedir. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir." Bunun dışında cevap yoktur. Sayın TTNET Cevabınız hre ne ise buraya yazın. Vatandaş görsün.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön