26 Şubat 2013

Ttnet Aboneliğim İptal Edilmiyor!

Ben Ttnet ten taahütlü hat aldım. Telefon hattı benim üzerime olmadığı halde hat sahibinden imza yada onay dahi alınmadan üyeliğimi yaptılar. Ama şimdi kapatmak için hat sahibinin olması gerektiğini söylüyorlar. Peki madem hat sahibi olmadan işlem yapılamıyorsa nasıl kayıt açılabiliyorda kapatılamıyor.


Ben aylardır kullanmadığım hatta para ödemek durumunda kalıyorum. Ben bu firmadan şikayetçiyim çünkü burada bir usulsüzlük var. Bu durumu belittiğimde de bana arkadaşımız hata yapmıştır gibi tuhaf bir sebep sunuluyor. Menfaatleri söz konusuyken usulüne uygun olmadan davranıp müşteri iptal isteyince ''kurallar ''diyorlar. Bu usulsüzlüğün araştırılmasını ve firmayla ilgili gereğinin yapılmasını istiyorum.

Sema 18 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön