27 Ağustos 2013
Yorum Yap
#1977250

TTNET Aboneliği Ne Açıyor Ne Kapatıyor!

Yaklaşık 5 yıldır TTNET abonesiyim aylardır fatura ödüyorum ama yeni bir ev aldım İstabul gibi bir şehirde taşındığım sokakta TTNET'e ait şebeke kutusu olmadığı için internet yada telefon hizmetimi 2 aydır alamıyorum 2 defa dilekçe verdim ama en son aldığım cevap "Kazı ruhsatı almamız gerekiyor seçimlerden dolayı kazı yasakları başlayacak seçim sonrasına bile kalabilir" dediler.


Bende bu yüzden tekrar ikinci defa kapatmak için çağrı merkezini aradım talepte bulundum ama onlarda ön talep alabileceklerini 10 gün içinde Telekom müdürlüğüne gitmem gerektiğini söylediler sanki Telekom Müdürlükleri sorunumuzu hemen çözecekmiş gibi oraya yönlendiriyorlar. Bu mu şimdi Çağın Telekom'u?

Kemal Kemal 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler