16 Mart 2015

TTNET Aboneliği Kapatmıyor.

TTNET aboneliğini bitirmemize rağmen halen her ay üzerimize borç işlemekte. Üstelik biz artık o evde bile yaşamıyoruz ve hatta herhangi bir hizmet ve veri akışı söz konusu değil. Hatta o hat üzerinde başka bir abone TTNET'ten hizmet alıyor.

Böyle bir durumda bize hizmet vermeden bizi haraca bağlamış olan ve ne yaparsak yapalım aboneliğimizi kapatmayan TTNET'ten şikayetçiyiz. Ayrıca bunu yaşayan ilk abone biz değiliz daha önce TTNET Bahçelievler Şubesine gittiğimde bir müşteri aynı sorundan ötürü oranın altını üstüne getirmek üzereydi. Tüm abonelerine böyle yapan bir şirket nasıl oluyor da kapatılmıyor,şaşıyorum.

Aybars 125 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön