28 Ocak 2014 #2260893

TTNET Aboneliği Kapatma İşlemi

Aboneliğimizi kapatmak için müşteri hizmetlerini arama sağladık. TTnet müşteri hizmetleri tarafımıza kampanyalardan yararlanabileceğimiz hakkında bir seçenek sunuldu. Tarafımızdan kesinlikle TTnet abneliğimizin kapatılmasına istediğimizi bildirdik ve kapatılacağı için teyit aldık. Aboneliğimizi kapatalı 5 ay olmuştur. Tarafımıza 5 ayın sonunda 5 aylık 422,50 tl TTnet faturası yazılı olarak bildirilmiş olup 7 gün içerisinde ödeme talebinde bulundular.


Şimdi buradan yetkililere bildiriyorum kapatılmış olan TTnet aboneliğin faturasını neden ödeyelim? Gerekenin yapılıp tarafımızla irtibata geçilmesini ses kayıtlarını dinlenmesini istiyoruz. Gerekli olan her yere başvuracağım.


Bilginize.

Nevın 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön